Dil Seçimi
Menü
Sosyal Medya

Tamamlanan Projeler

İGSAŞ Tesisi Makine Ekipmanlar ile Boru Hatlarının Sıcak - Soğuk Yalıtımlarının Anahtar Teslim Yapım İşi

  • Proje İşvereni : İGSAŞ - Asos Proses
  • Proje Yılı : 2018 - 2019
  • Proje Yeri : Kütahya

Kütahya OSB'de bulunan İGSAŞ Azot Tesisi içerisinde ASOS Proses taahhütünde kurulumu yapılan Potasyum Nitrat ve Amonyum klorür tesisinin makine ve ekipmanlar ile boru hatlarının sıcak, soğuk izolasyonlarının anahtar teslim yapımı OMC tarafından başarı ile tamamlanmıştır.

İlgili proje kapsamında, KCL, KOH, NH4Cl vb kimsayal çözeltilerin bulunduğu tankların yalıtımı ile demiwater, kondens, evoparatör, eşanjör vb. tank ve ekipmanların izolasyonları rabitztelli taş yünü sanayi şiltesi ve galvaniz trapez kaplama ile metodu ile izolasyonları yapılmıştır. İlgili tanklar arası ve dış saha proses arasındaki tüm boruların yalıtımı ise sıcak hatlar için taş yünü, soğuk hatlar için elastomerik kauçuk köpük yalıtım malzemeleri üzerine alüminyum sac kaplama metodu ile tamamlanmıştır.

Sıcak ve soğuk izolasyon uygulamalarının tüm çeşitlerinin uygulandığı bu projede OMC olarak, zamanında malzeme temini ve A kalite izolasyon işçiliği ile işveren memnuniyeti sağlanmıştır.

 

2020 TANITIM SUNUMU (Gözat)
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et