Dil Seçimi
Menü
Sosyal Medya

Misyon & Vizyon

Misyon

Anahtar teslim taahhüdünü ya da malzemelerinin teminini üstlendiğimiz projelerin, uluslararası standartlara uygun şekilde, etkin planlama ve profesyonel proje yönetimi ile katma değer yaratarak, söz verdiğimiz tarihte ve kalitede teslim etmek. Müşteri güveni ve sadakati oluşturmak.

Vizyon

Enerji ve petrokimya sektörü başta olmak üzere, ulusal ve uluslararası projelerin mekanik, inşaat, elektrik ve mühendislik projelerinde, anahtar teslim yapım hizmeti ve malzeme tedariki ile, müşterilerimizin ihtiyaçlarını hızlı ve sorunsuz bir şekilde çözen, işini bitiren, yükünü hafifleten, güvenilir, sağlam ve güçlü bir organizasyon olmak. Taahhüdünü üstlendiğimiz tüm projelerin, işverenimizde mutlak memnuniyeti ve güveni sağlayarak, söz verdiğimiz tarihte ve kalitede teslim ederek, hizmet gösterdiğimiz alanlarda “Çözüm Ortağı” denildiğinde akla gelen ilk firma olmaktır.

2020 TANITIM SUNUMU (Gözat)
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et