Dil Seçimi
Menü
Sosyal Medya

Kumlama Boyama

OMC ailesi olarak; bu işlemin hassasiyetinin farkındalığıyla beraber, kumlama boyama yapan firmalar arasında öne çıkmak, önceliklerimiz arasında önemli bir yerdedir. Kumlama boyama işlemi; başta endüstriyel tesisler olmak üzere metal yüzeylerin yoğunlukta olduğu petrokimya, enerji vb. sektörlerde işletmenin çalışma ömrünü uzatan çok önemli bir çalışmadır. İşinde profesyonel ekiplerimizce ve yenilikçi teknolojilerle, işletmelerinizi ilk gün olduğu hale getirmek için çalışıyoruz. 

 

Kumlama:  Metal zamanla korozyona uğrar. Kısaca kumlama işlemi; uygun ekipmanlar yardımıyla, özel üretilmiş aşındırıcıları, yüksek basınç kullanarak püskürtüp, metal yüzeyler üzerindeki korozyondan kaynaklı yağ, kir ve pasın temizlenmesi işlemidir. 

Boyama: Kumlanan yüzey nemli ortamda bırakılırsa çok kısa sürede oksidasyon meydana gelir. Yüzeyin rengi değişir ve çok hızlı bir şekilde korozyona uğrar. Kumlama ile temizlenen yüzeyin hava ile temasını kesip korozyonu engellemek için metal yüzey uygun boya ile boyanmalıdır.

 

KUMLAMA VE BOYAMA İŞLERİ

- Boru kumlama-boyama

- Tank kumlama-boyama

- Çelik imalatlar kumlama-boyama

- Ekipman kumlama-boyama

- Endüstriyel kumlama-boyama

TEKNİK BİLGİLER

Kumlama Boyama Hakkında Teknik Bilgiler (Görmek İçin Tıklayınız)

Kumlama Boyama Nasıl Yapılır (Görmek İçin Tıklayınız)

ANAHTAR TESLİM ENDÜSTRİYEL KUMLAMA BOYAMA PROJELERİMİZDEN GÖRSELLER; 

2020 TANITIM SUNUMU (Gözat)
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et