Dil Seçimi
Menü
Sosyal Medya

Tamamlanan Projeler

Türkerler Jeotermal Enerji Santrali-3 Projesi Üretim Boru Hattı Mekanik İmalat ve Montaj İşleri

  • Proje İşvereni : Türkerler A.Ş
  • Proje Yılı : 2018-2019
  • Proje Yeri : Manisa

Manisa’nın Alaşehir ilçesinde bulunan TÜRKERLER JEOTERMAL ELEKTRİK SANTRALİ-3 PROJESİ kapsamında yapılan boru hattı mekanik imalat ve montaj işlerinde OMC ailesi olarak söz verdiğimiz gibi ‘’İşimiz; Memnuniyetiniz.’’ parolasıyla yola çıktığımız süreci başarıyla tamamlamış bulunmaktayız. Endüstriyel tesis yapımlarında çözüm ortağı olarak birçok endüstriyel tesis projesinde edindiğimiz tecrübelere bir yenisini daha ekledik. TÜRKERLER JEOTERMAL ELEKTRİK SANTRALİ-3 PROJESİ kapsamında çözüm ortağı olduğumuz farklı iş konuları şu şekildedir:

*ÇELİK İMALAT İŞLERİ:

Endüstriyel tesislerde uzmanlaştığımız konulardan biri olan Çelik İmalat ve Montajı ile ilgili Türkerler Jeotermal Elektrik Santrali-3 projesinde de boru köprüsü imalatı ve montajı, reenjeksiyon hatları support imalatları ve montajları, kuyu başı hatları support imalatları ve montajları, yangın suyu tankı imalatı ve montajı işleri tamamlanmıştır.

*BORU HATTI İMALAT İŞLERİ:

OMC YAPI olarak kurulduğumuz günden bu yana en çok hizmet verdiğimiz iş kalemlerinden birisi olan boru hattı imalat işleri ile ilgili de Türkerler Jeotermal Elektrik Santrali-3 projesinde de bu işler kapsamında taahhüt etmiş olduğumuz işlerde çözüm ortağı olduk. Proje kapsamındaki reenjeksiyon hattı mekanik boru işleri ve kuyu başı üretim hatlarının mekanik borulama işleri, bu işler kapsamındaki kaynak, test, kumlama-boyama ve izolasyon işlerini de başarı ile yapmış bulunmaktayız.

*KUMLAMA BOYAMA İŞLERİ:

Türkerler Jeotermal Elektrik Santrali-3 projesi kapsamında taahhüt ettiğimiz bütün projelerde imalatını ve montajını üstlendiğimiz tüm işlerin kumlama ve boyama işlerini de tamamlamış bulunmaktayız. Proje kapsamında mekanik imalat ve montajlarını tamamladığımız yangın suyu tankının kumlama ve boyama işlerini, reenjeksiyon hattı supportlarının boyama işlerini, kuyu başı üretim hatları supportlarının boyama işlerini OMC ailesi olarak kaliteli ve mobil çözümlerle tamamlamış bulunmaktayız.

*İZOLASYON İŞLERİ:

Tüm endüstriyel tesislerde, özellikle ülkemizin enerji üreten tesislerinin enerji verimliliğini önemsemiş olmamızla birlikte, şiddetle savunduğumuz ve gerekliliğini desteklediğimiz endüstriyel yalıtım işleri ile ilgili Türkerler Jeotermal Elektrik Santrali-3 projesi kapsamında da farklı farklı yerlerde çözüm ortağı olmuş bulunmaktayız. Mekanik imalatını ve montajını tamamladığımız reenjeksiyon boru hatlarının ısıl yalıtımlarının imalatlarını ve kuyu başı üretim hatlarının ısıl yalıtımlarının imalatlarını söz verdiğimiz gibi yaptığımız işin kalitesinden asla ödün vermeden zamanı en doğru şekilde kullanarak mobil çözümlerle tamamlamış bulunmaktayız. Ayrıca proje kapsamı dışındaki santralin farklı bölgelerinde bulunan izolasyon hasarlarının tamiri ve eksikliklerinin giderilmesinde de OMC ailesi olarak müşteri memnuniyetini ilke edinerek çözümler sunmuş bulunmaktayız.

2020 TANITIM SUNUMU (Gözat)