Dil Seçimi
Menü
Sosyal Medya

Hakkımızda

omc-yapi-hakkimizda

OMC Ailesi olarak: 

İşimiz; memnuniyetiniz.

Çünkü; Farklı sektörlerden  müşterilerimizle olan çalışmalarımızdan ve yıllara dayanan teknik ve idari tecrübemiz ile biliyoruz ki; “Memnuniyet” yani, “Güven & Sadakat” ancak ve ancak müşterilerimize hizmet verirken “Maliyet, Kalite, Verim ve Sonuçlandırma” ilkelerinde değer yaratılarak oluşturulmaktadır. 

Bunu; işverenlerimiz, müşterilerimiz, çalışma arkadaşlarımız, tedarikçilerimiz başta olmak üzere tüm çözüm ortaklarımıza beyan etmek amacı ile yola çıktığımız ilk gün sloganımızı “İşimiz; memnuniyetiniz.” olarak belirledik. 

Hedefimiz; Enerji ve petrokimya sektörü başta olmak üzere, ulusal ve uluslararası projelerin mekanik, inşaat, elektrik ve mühendislik dallarında, anahtar teslim yapım hizmeti ve malzeme tedariki ile, müşterilerimizin ihtiyaçlarını hızlı ve sorunsuz bir şekilde çözen, iş yükünü hafifleten, bunun yanında güvenilir, sağlam ve güçlü bir organizasyon olmaktır.          

Çünkü; Ülkemizin kıtalar arası coğrafi ve stratejik konumu gereği, enerji ve petrokimya sektörleri ülkemiz yatırımları açısından en önemli sektörlerin başında gelmektedir. Ülkemizde, küresel anlamda enerji koridoru olma hedefi ile son yıllarda birçok uluslararası proje hayata geçirilmiştir. Bakü-Tiflis-Ceyhan petrol boru hattı projesi, Türkiye-Yunanistan, Mavi Akım, TANAP doğalgaz boru hattı projeleri ile milyarlarca metreküp doğalgaz ve petrolün Türkiye üzerinden Avrupa ülkelerine ulaşımını sağlamaktadır. Yine aynı şekilde, özellikle yerli kömür ve jeotermal kaynaklı sıcak su ve buhar ile üretilen elektrik enerjisi ile ülkemizin enerji maliyetleri azaltılabilecektir. Ülkemiz sınırları içerisinde faaliyet gösteren tüm ticari kuruluşların bu sektörlerde yarattığı katma değer, ülkemizin enerji koridoru olma yönündeki stratejik hedefi ve ülke ekonomisinin büyümesine önemli derecede katkı sağlamaktadır. Dışa bağımlılığımızın azalması ve milli ekonomimizin güçlenmesi için bu iki sektörde OMC Ailesi olarak üzerimize düşeni en iyi şekilde yapmak bizim için en değerli hedeftir.

Kurulduğumuz günden bugüne dek, bu hedef doğrultusunda çalışmalarımız ve yatırımlarımız aynı kararlılıkla devam etmektedir. Kısa zaman içerisinde, yüklenici ya da alt yüklenici olarak, Türkiye’nin birçok farklı bölgesinde, doğal gaz boru hatlarında, termik santral ve jeotermal enerji santrallerinde ve farklı sektörlerden birçok endüstriyel tesislerde malzeme tedariki, projelendirme, mekanik & inşaat işleri ve endüstriyel izolasyon işlerini başarı ile bitirmiş durumda olmak, hedeflerimiz doğrultusunda yaptığımız çalışmaların sonuçlarıdır.

Stratejimiz; rekabetçi olmak, riskleri daha iyi yönetebilmek, ürün ve hizmetleri söz verilen kalitede, zamanında ve öngörülen bütçe içerisinde sunmak; taahhüt ettiğimiz her alanda, uluslararası standartlara uygun kaliteli malzeme ve A kaliteli işçilik ile projelerimizi zamanında, eksiksiz teslim etmektir.

Motivasyon kaynağımız; “çözümün bir parçası” olmak. Güçlü, sağlam ve güvenilir bir organizasyon olmak için takım ruhu ile başarıya ulaşma heyecanı içerisinde hedeflerimize ilerliyoruz. Müşterilerimizin, işverenlerimizin ihtiyaçlarını çözmek, yüklerini hafifletmek, işlerini bitirmek özetle başarı ile biten projelerde rol almak en büyük motivasyon kaynağımızdır.

Hedeflediğimiz bu sektörlerde yapımını ya da malzeme tedarikini anahtar teslim üstlendiğimiz projelerimizde, değerlerimize odaklı iş yönetme kabiliyetimiz ile ülkemiz için çok önemli olan bu projelerde katma değer yaratarak milli sorumluluklarımızı yerine getirmeye çalışıyoruz.

Üstlendiğimiz projeleri, taahhüt ettiğimiz şekilde ve söz verdiğimiz tarihte teslim etmek için gerek yönetim kadromuz ve mühendis kadromuz gerek saha ekibimiz ile etkili planlama, proje yönetimi, sürekli iletişim ile işimizi takip ediyoruz. Söz verdiğimiz tarihte ve biçimde işimizi teslim ediyoruz. Saha, merkez ofis ve işverenlerimiz ile sürekli iletişimdeyiz. Düzenli raporlamalarımız ile yaşanabilecek aksaklıklara önceden müdahale ederek sözümüzde durmak için gece gündüz demeden canla başla çalışıyoruz. Yine aksaklıklar yaşanmaması adına işimizi; iş sağlığı ve güvenliği kurallarını aksatmadan, uluslararası kalite standartlarında, gerekli şartnamelere uygun şekilde yapıyoruz.

“Müşteri velinimettir” sözünden hareketle; işimizi yaparken önceliğimiz siz değerli müşterilerimizin beklentileridir. Öncelikle bu konuya odaklanıyor, mutlak müşteri memnuniyeti adına elimizden geleni en iyi şekilde yapmak için çalışıyoruz. Biliyoruz ki; ancak bu vizyon ile hareket edersek müşteri sadakati oluşacaktır ve müşteri sadakati, OMC ailesinin en önemli değeridir.

2020 TANITIM SUNUMU (Gözat)
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et