Dil Seçimi
Menü
Sosyal Medya

Belgeler

Faaliyet gösterdiğimiz alanlardaki deneyimlerimizi, yapabilirliğimizi, kalite yönetim sistemimizi, BOTAŞ, EPDK ve TURKAK gibi sektörünen üst düzey söz sahibi olarak kabul görmüş kurumları tarafından belgelendirmiş ve sertifikalandırmış bulunmaktayız. Bu belgelerimiz ve sertifikalarımız;

OMC olarak 2015 yılında taahhütünü üstlendiğimiz Erzurum Oltu İlçesi Doğal Gaz Boru Hattı Yapım İşi kapsamında 2015 yılı sözleşme tutarımız ile 7.120.000 TL güncel EKAP tutarı ile yaklaşık 12.700.000 TL Boru ve İletim Hatları Kategorisinde yaklaşık 59.000 metre 8 inç çapında yüksek basınçlı doğal gaz çelik boru hattı mekanik ve inşaat işlerine ait iş deneyim belgemiz mevcuttur.

OMC, Enerji Piyasası Düzenlememe Kurulu (EPDK) tarafından, doğal gaz piyasasında yer alan tesisler için inşaat ve mekanik kategorilerinde yapım, bakım ve onarım konularında faaliyette bulunmak üzere 10 yıl süre ile sertifikalandırılımıştır.

OMC olarak; kalite ve güvenirliliğimizi TÜRKAK onaylı ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikamız ile belgelemiş bulunmaktayız. Kalitemizi birlikte yükseltmek ve dünya standartlarında hizmet sunabilmek amacıyla; gelişmeleri hassasiyetle takip eden uzman kişilerden oluşan kadromuzla hizmet sunmaktayız. Çağın gerektirdiği modern teknolojik bilgi ve yönetim sistemlerini kullanarak, malzeme tedarikinde, dünya standartlarındaki geniş ürün yelpazemizi ve tedarik kabiliyetimizi kullanarak projelerinizde çözüm ortağı olmaktayız.

TÜRKAK onaylı ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi ve ISO 18001:2014 İş Sağlığı ve Güvenliği Sistemi Sertifikalarımız ile sektörde kontrollü büyüyerek yurt içinde ve yurt dışında kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektör kuruluşlarına karşı taahhüt ettiğimiz, bitirdiğimiz ve halen devam eden işlerimizi, en son teknoloji ve teşkilat organizasyonunu uygulayarak, yetişmiş tecrübeli personel, makina ve ekipman ile taahhüt ettiğimiz tüm bu projeleri başarıyla yürütmekteyiz.

Sahip olduğumuz İş Deneyim & Kalite Belgelerimiz, Sertifikalarımız;

2020 TANITIM SUNUMU (Gözat)
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et