Dil Seçimi
Menü
Sosyal Medya

Boru Hatları Mekanik ve İnşaat İşleri

omc-yapi-endustriyel-taahhut-mekanik-ve-insaat-isleri

Boru Bükme

Boru bükme makinalarımız ve formenlerimizle birlikte uygulama projelerine yönelik olarak boruların uygun derece bükülüp kanal aksına ve projeye uygun hale gelmesini sağlamaktır.

Boru Hattı Kaynağı, Tie-In Bağlantı Kaynağı ve Hot-Tap

Kaynak makinalarımız, jenaratörlerimiz, fırınlarımız ve tecrübeli ekiplerimiz ile Boru Hattı Kaynağı, Tie-In Bağlantı Kaynağı ve Hot Tap Kaynağı iş kalemlerinde yüklenicilerimize destek olmaktayız.

Güzergah Açma, Kanal Kazı & Kapama Hafriyat İşleri

Kamulaştırma sınırları içerisinde Güzergahın Açılması, uygun derinlikte kanalın aksa göre açılıp borunun indirme işleminden sonra kanalı kapatma ve hafriyat işlerinin tamamlanıp, güzergahın mevcut haline getirilmesidir.

İstasyonları, Hat Vanası İstasyonları Ve TakeOff İstasyonları Mekanik ve İnşaat İşleri

Pig İstasyonları, Hat Vanası İstasyonları ve TakeOff İstasyonlarının tel çit sınırı içerisinde kalan tüm mekanik ve inşaat işlerinin malzeme tedariki ve işçilik dahil olmak üzere anahtar teslim olarak zamanında yüklenicimize hazır olarak sunulmasıdır.

Test & İşletmeye Alma

Boru Hattı Yapım İşi projelerinde son aktiviteler olan Hidrostatik Test, Üst Dedektör Testi, Kaliper&Raporlama iş kalemlerinde hattın teslim süresinin de az kaldığının farkında olarak en kısa sürede tüm uygunluk testlerini sağlayıp hattı gaz almaya hazır vaziyette yüklenicimize teslim etmektir.

Hidrostatik Test

Onaylatılmış Hidrostatik Test Prosedürüne uygun olarak boru hattının devreye alınmadan önce temizlenip, su ile basınçlandırılıp, boşaltılıp hattın uygunluk testlerini yapmaktır.

Üst Dedektör Testi

Geri dolgu işlemi bitmiş boru hattının ek yeri sargı noktalarında ve borunun epoksi kaplamasında herhangi bir sorunun olup olmadığının kontrol edilmesidir.

KaliperPig& Raporlama

Boru hattının sisteme alınmadan önceki son kontrol aşaması olup, boru hattını içten muayene edilme işlemidir.

Kurutma

Hidrostatik testi başarı ile tamamlanmış hattın suyu boşaltıldıktan sonra kurutma işleminin yapılmasıdır.

2020 TANITIM SUNUMU (Gözat)