Dil Seçimi
Menü
Sosyal Medya

Yeni Web Sitemiz

Yeni Web Sitemiz

21/01/2018

Web sitemiz yenilenen yüzü ve tasarımı ile hizmetinizdedir. OMC ailesi olarak hizmetlerimiz, devam eden ve biten projelerimiz, sektörel güncel önemli gelişmeler hakkında bilgi alabileceğiniz web sitemizi siz değerli ziyaretçilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Ayrıca, OMC olarak faaliyet gösterdiğimiz, doğal gaz boru hattı, boru hatları mekanik ve inşaat işleri, endüstriyel yalıtım, enerji verimliliğinde endüstriyel izolasyon, kumlama, boyama, yangın söndürme sistemleri, bakım onarım ve revizyon işlerimiz hakkında ulusal ve uluslararası standartlara uygun teknik bilgileri, şartnameleri, bu işlerin nasıl yapıldığına dair video, görsel vb. bilgi ve belgeler ile siz değerli ziyaretçilerimizin hizmetine sunacağız.

Anahtar teslim endüstriyel mekanik ve inşaat taahhüt hizmetlerimizin yanı sıra, tedarik ettiğimiz ürün grupları hakkında da tüm teknik bilgileri sizlere sunmuş olacağız. Endüstriyel taahhüt de Türkiye'nin en kaliteli ve hızlı çözüm üreten firma olma hedefimiz kapsamında yapımını üstlendiğimiz endüstriyel izolasyon, boru hatları mekanik ve inşaat işlerimiz ile alakalı hedeflerimiz çerçevesinde malzeme satışlarımız da mevcuttur.

Endüstriyel izolasyon kapsamında (sıcak ve soğuk yalıtım) taş yünü, cam yünü, seramik elyaf, aerogel, vana ceketleri, ekipman yalıtım ceketleri, elastomerik kauçuk köpüğü vb. tüm yalıtım malzemeleri ile alüminyum, galvaniz, paslanmaz kaplama malzemeleri, boru hattı mekanik ve inşaat işleri kapsamında da boru, vana, fittings, çelik profil satışlarımız başlamıştır. Ek olarak, doğal gaz boru hattı yapım işleri kapsamında bir doğal gaz boru hattının gereksinim duyduğu tüm malzemeleri tedarik edebilmekteyiz. (vana, fittings, hottap fittings, hidrostatik test başlıkları ve malzemeleri, line marker, arial marker, pig kovanları, dolum ve boşaltım pigleri, rögar-menhol, izolasyon contası, ek yeri sargı malzemeleri) 

Diğer Haberler
2020 TANITIM SUNUMU (Gözat)
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et